• MAK MARKETING JUNIOR TOUR-  I TURNIEJ 29.03.2022r

W niedzielę 29.03.2022r. r w Łódzkim Klubie Bilardowym Frame do rywalizacji w największej juniorskiej imprezie Junior Tour przystąpili bilardziści z całej Polski. Na starcie stanęło ponad 110 zawodników i zawodniczek. Dziewczęta grały w odmianę 9-bil. Zwyciężyła Iza Jońska reprezentująca klub Nosan Kielce. Nasz bilardzistka Natalia Wójciak UKS Promyk Czerniewice zajęła III miejsce, Joanna Moczarska była V, Martyna Rybak IX. Natalia w półfinale była o krok od zwycięstwa nad faworytką z Kielc. Przy stanie 2:2 wbiła ostatnią bilę nr 9, niestety przy tym zagraniu biała bila wpadła  łuzy  i mecz wygrała Iza. Nagrody wręczał prezes PZBil Dariusz Kobacki.

MAK MARKETING JUNIOR TOUR - II TURNIEJ 22.05.2022

W niedzielę 22 maja 2022r. rozegrany został  w Łodzi  drugi w tym roku turniej z cyklu Mak Marketing Junior Tour. Do rywalizacji w imprezie rankingowej przystąpiło 75 chłopców i 27 dziewcząt. Bilardzistki  grały w odmianę 8-bil. Do rundy pucharowej dotarły dwie reprezentantki UKS Promyk Czerniewice. Natalia Wójciak, która w pierwszym turnieju  w odmianę 9- była trzecia, tym razem musiała zadowolić sie V miejscem. W ćwierćfinale uległa Amelii Mikołajewskiej z UKS Bila Piechcin. Rewelacyjnie spisała się Joanna Moczarska. Wprawdzie w eliminacjach po dwóch wygranych meczach w trzecim uległa koleżance klubowej Natalii Wójciak 0:3, ale przeszła na drugą stronę turniejowej  drabinki i w walce o fazę pucharową ograła Natalię Lewandowską z Piechcina. W ćwierćfinale Asia pokonała medalistkę Mistrzostw Polski Juniorów: Oktawię Brodecką z UKS Dragon Janowiec Wielkopolski 3:1, w półfinale również medalistkę Mistrzostw Polski Juniorów Amelię Mikołajewską z UKS Bila Piechcin 3:2 i w finale po zaciętym boju liderkę rankingu Izabelę Jońską  Nosan Kielce 3:2. Zawodniczka z Kielc jest złotą medalistką Mistrzostw Polski, brązową medalistką Mistrzostw Europy, więc sukces Asi jest znaczący. W rankingu Polski juniorek prowadzi Iza Jońska z dorobkiem 193 pkt. Na drugie miejsce awansowała Joanna Moczarska, która zgromadziła 182 pkt. Natalia Wójciak jest czwarta- 170 pkt.

MAK MARKETING JUNIOR TOUR - III TURNIEJ 02.09.2022

Międzynarodowy Junior Cup rozegrano w Kielcach. Najlepszy wynik uzyskała Joanna Moczarska V miejsce.

MAK MARKETING JUNIOR TOUR - IV TURNIEJ 04.12.2022

Ostatni turniej był emocjonujący ze względu na punktację końcową i miejsca rankingowe. IX lokata Joanny Moczarskiej dała jej  III miejsce w rankingu rocznym. Pozostałe dziewczyny, będące pewne awansu do przyszłorocznych Mistrzostw Polski Juniorów zajęły dalsze miejsca, Amelia Marcjanik i Natalia Wójciak były XIII, Martyna Rybak XVII i Martyna Sputowska XXV.