• Wojewódzka Młodzieżowa Liga Bilardowa

• 06.04.2022 r.
            • I TURNIEJ - WOJEWÓDZKA MŁODZIEŻOWA LIGA BILARDOWA W ŁODZI

I TURNIEJ - WOJEWÓDZKA MŁODZIEŻOWA LIGA BILARDOWA W ŁODZI

W środę 06.04.2022 podczas I turnieju Wojewódzkiej Młodzieżowej Bilardowej w Łodzi dziewczęta z Promyka nie miały sobie równych. W grupie juniorek I miejsce  zajęła Joanna Moczarska, II miejsce Natalia Wójciak, III Martyna Rybak, wśród pupilek II miejsce zajęła Julia Zglińska, a III Marta Staroń. Wśród chłopców Adrian Lewandowski zajął III miejsce.

• II TURNIEJ - WOJEWÓDZKA MŁODZIEŻOWA LIGA BILARDOWA W ŁODZI

II TURNIEJ - WOJEWÓDZKA MŁODZIEŻOWA LIGA BILARDOWA W ŁODZI

W dniu 6 kwietnia 2022r. rozegrano II turniej. W grupie juniorek Natalia Wójciak zajęła II miejsce. W grupie pupil-młodzik na III miejscu ponownie znalazła się Marta Staroń.

• 15.06.2022 r.
            • III TURNIEJ - WOJEWÓDZKA MŁODZIEŻOWA LIGA BILARDOWA W ŁODZI

III TURNIEJ - WOJEWÓDZKA MŁODZIEŻOWA LIGA BILARDOWA W ŁODZI

W środę 15 czerwca 2022r. w III turnieju Wojewódzkiej Młodzieżowej Ligi Bilardowej w Łodzi juniorki młodsze z Promyka nie miały sobie równych. Po zaciętych pojedynkach najlepszą okazała sie Martyna Rybak. II miejsce zajęła Joanna Moczarska, a III Natalia Wójciak i Amelia Marcjanik. W grupie pupilek świetną formą wykazała się Malwina Socha zajmując I miejsce. Marta Staroń i Weronika Lewandowska zajęły V miejsce, Julia Zglińska VII. W tej samej kategorii Adrian Lewandowski był III, Maciej Godala V, Hubert Wawryszczuk V, Krystian Kielan VII. Dziękujemy za sportowe emocje i 6 medali.

• 05.10.2022 r.
            • IV TURNIEJ - WOJEWÓDZKA MŁODZIEŻOWA LIGA BILARDOWA W ŁODZI

IV TURNIEJ - WOJEWÓDZKA MŁODZIEŻOWA LIGA BILARDOWA W ŁODZI

Po wakacyjnej przerwie przystąpiono do rywalizacji sportowej w ramach Wojewódzkiej Młodzieżowej Ligi bilardowej. W dniu 5 października 2022r. bilardziści Promyka zdobyli sześć medali. W grupie juniorek Martyna Rybak zajęła II miejsce, Joanna Moczarska i Amelia Marcjanik III miejsce. W grupie pupil-młodzik III miejsce wywalczyły Malwina Socha i Weronika Lewandowska. Swój największy sukces odniósł Maciej Godala zajmując I miejsce. W półfinale pokonał lidera rankingu Antoniego Iwanickiego.

• 28.11.2022 r.
            • V TURNIEJ - Wojewódzka Młodzieżowa Liga Bilardowa w Łodzi

Zakończone zostały rozgrywki w ramach Wojewódzkiej Młodzieżowej Ligi Bilardowej w Łodzi. W ostatnim V turnieju rozegranym w dniu 28.11.2022r. grało 78 zawodników. Jak zwykle nie brakowało emocji. W kategorii dziewczęta młodzik -pupil ze starszymi koleżankami zmierzyły się Marta Staroń i Weronika Lewandowska. Choroba wyeliminowała z udziału w zawodach Malwinę i Julię. Marta zajęła II miejsce, Weronika V. Chłopcy w tej kategorii nie mieli łatwego zadania, choć byli o krok od zdobycia medalu. W  ćwierćfinale w dramatyczny sposób przegrali swoje mecze Hubert Wawryszczuk 2:3, Maciej Godala 2:3 i Adrian Lewandowski 1:3. W kategorii juniorki młodsze I miejsce zajęła Amelia Marcjanik, II miejsce Martyna Sputowska, III miejsce Natalia Wójciak.

W rankingu rocznym uwzględniono 4 najlepsze wyniki z V turniejów. W kategorii chłopcy młodzik -pupil III miejsce zajął Maciej Godala, V miejsce Adrian Lewandowski, dziewczęta Marta Staroń IV miejsce, Weronika Lewandowska V miejsce,  kategoria juniorki młodsze II miejsce Martyna Rybak, III miejsce Joanna Moczarska, IV Natalia Wójciak, V Amelia Marcjanik.

Prawo startu w przyszłorocznych Mistrzostwach Polski Juniorów (28.04 - 03.05.2023r.) wywalczyły  z ogólnopolskiego rankingu Junior Tour: Joanna Moczarska, Natalia Wójciak, Martyna Rybak, Amelia Marcjanik, Martyna Sputowska - kategoria juniorki starsze (rocznik2005-2006). Dla Asi i Natalii to będzie ostatni występ juniorski. Asia jako jedyna zawodniczka pokonała w finale II turnieju Junior Tour odmiana 8-bil reprezentantkę Polski i złotą drużynową medalistkę Mistrzostw Europy - Izę Jońską z Kielc. Iza wygrała pozostałe trzy turnieje i została liderką rankingu 393 pkt, Asia zajęła znakomite III miejsce z wynikiem 340 pkt, Natalia uplasowała się na VIII  miejscu z dorobkiem 314 pkt.