STRONA GŁÓWNA

ROK SZKOLNY 2018/2019 ROK SZKOLNY 2017/2018 ROK SZKOLNY 2016/2017 ROK SZKOLNY 2015/2016 ROK SZKOLNY 2014/2015 ROK SZKOLNY 2013/2014 ROK SZKOLNY 2012/2013 ROK SZKOLNY 2011/2012 ROK SZKOLNY 2010/2011 ROK SZKOLNY 2009/2010 ROK SZKOLNY 2008/2009 ROK SZKOLNY 2007/2008 ROK SZKOLNY 2006/2007 ROK SZKOLNY 2005/2006 ROK SZKOLNY 2004/2005 ROK SZKOLNY 2003/2004 ROK SZKOLNY 2002/2003 ROK SZKOLNY 2001/2002

ROK SZKOLNY 2018/2019

KLASA I A - wychowawca: Tracz Bożena                KLASA I B - wychowawca:Stępniak Monika       

1. Dębowski Dawid                                                             1. Chądzyński Patryk

2. Gruszczyński Adam                                                       2. Gierach Adam

3. Korbus Mateusz                                                            3. Goleń Konrad

4. Kowalczyk Przemysław                                                  4. Janicka Joanna

5. Kruś Mateusz                                                                5. Kozitulska Katarzyna

6. Kudoń Ada                                                                     6. Lechowski Dawid

7. Kudoń Jakub                                                                  7. Męcina Julia

8. Kurek Aleksandra                                                           8. Michalak Krystian

9. Łysakowska Weronika                                                    9. Musik Wiktor

10. Niedźwiecki Mikołaj                                                      10. Nowak Milena

11. Skorupińska Aleksandra                                                11. Polus Wiktoria

12. Skrobisz Hubert                                                            12. Siwczak Szymon

13. Socik Monika                                                               13. Skorupińska Ewa

14. Sputowska Joanna                                                        14. Skorzycki Jakub

15. Szklarek Mikołaj                                                           15.Staroński Dominik

16. Szymańska Beata                                                        16. Susło Paweł

17. Szymański Hubert                                                        17. Trzciński Patryk

18. Włodarczyk Amelia                                                      18. Werulik Hubert

19. Woźniak Katarzyna                                                      19. Wieczorek Martyna

                                                                                         20. Wiśnik Natalia

 

KLASA I C - wychowawca: Środa Wioletta

1. Adamska Agnieszka

2. Brylska Patrycja

3. Brylski Mateusz

4. Grad Szymon

5. Jankowski Mateusz

6. Jański Kacper

7. Jarzębska Aleksandra

8. Lasota Jakub

9. Luchowski Tomasz

10. Pecyna Filip

11. Rogulski Oskar

12. skoneczna Julia

13. Skoneczny Marcin

14. Szczytowski Mariusz

15. Widalska Oliwia

16. Wójciak Joanna

17. Wójciak Paweł

18. Wójcik Anna

19. Zaręba Dawid

 

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkół i Przedszkola w Czerniewicach ul.Mazowiecka 88
    97-216 Czerniewice ul. Mazowiecka 88
  • (+44)7104062

Galeria zdjęć