STRONA GŁÓWNA

Ślubowanie klasa I - 2013 Bezpieczna szkoła - wizyta policji Andrzejki 2013 Jasełka 2013 Choinka 2014 SZKŁO - DEKOR Walentynki 2014 TŁUSTY CZWARTEK Święto Kapelusza kl. I Dzień Kobiet PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY 2014 W bibliotece Zdrowe śniadanie ELIMINACJE DO KONKURSU RECYTATORSKIEGO POEZJI JANA BRZECHWY. KONKURS PLASTYCZNY SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY

Filia w Podkonicach

Ślubowanie klasa I - 2013

ŚLUBOWANIE KL. I - 2013

30.X.2013r. w naszej szkole odbyło się ślubowanie klasy I.  W poczet uczniów szkoły przyjęto czworo dzieci, które zaprezentowały swoje umiejętności autorskie w przedstawieniu pt. "Jsestem uczniem".

Uroczystość przygotowała i poprowadziła Pani Irena Rochala. Aktu pasowania dokonał Pan dyrektor Andrzej Obiała. Na uroczystość przybyli goście: sekretarz Gminy Czerniewice Pan Czesław Skorupiński i Przewodnicząca Rady Gminy Pani Wiesława Koczywąs.

Po zakończeniu odbył się w szkole poczęstunek przygotowany przez rodziców.

• Zespół Szkół i Przedszkola w Czerniewicach ul.Mazowiecka 88
    97-216 Czerniewice ul. Mazowiecka 88