• Wybory do SU Gimnazjum 2016

Wybory do Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum

Dnia 4 listopada 2016 r. w naszej szkole po raz kolejny uczniowie wybierali swoich przedstawicieli do Samorządu Uczniowskiego. Przed głosowaniem kandydaci składali publicznie obietnice. Zobowiązali się wprowadzić szczęśliwy numerek, dni tematyczne, kontynuowanie super klasy i maratonów filmowych. Niektóre propozycje spotkały się z oklaskami uczniów, szczególnie propozycja wprowadzenia sklepiku.

Na ogloszenie wyników wszyscy czekali z niecierpliwością. Najwięcej głosów zdobyła Karolina Skoneczna, która została przewodniczącą Samorządu. Zastępcą przewodniczącej został Dawid Zaręba. Do zarządu weszła także Ewelina Galińska. Oczywiście wszyscy pozostali kandydaci czyli Oliwia Widalska, Monika Socik, Aleksandra Kurek, Joanna Janicka, Ola Lewandowska, Kuba Wiśnik, Monika Kmita oraz Iza Łucka będą mieli swój udział i wkład w działaniach Samorządu Uczniowskiego w tym roku.

ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY I CZEKAMY NA SPEŁNIENIE WYBORCZYCH OBIETNIC.